Copyright 2021 - Custom text here

SZKOŁA PODSTAWOWA WE WRZEŚCIU CHRONI TWOJE DANE OSOBOWE I DBA O TWOJE PRAWA

 

Kiedy załatwiasz sprawy w Szkole Podstawowej im. gen. Stefana Roweckiego "Grota" we Wrześciu, podajesz nam dane osobowe swoje lub swoich dzieci. Ich administratorem jest Szkoła Podstawowa im. gen. Stefana Roweckiego "Grota" we Wrześciu. Wykorzystujemy je tylko w celach, które wynikają z przepisów prawa, zawartej z Tobą umowy lub Twojej zgody. Zbieramy tylko takie dane, które są konieczne, żeby załatwić Twoją sprawę. Czas ich przetwarzania regulują odpowiednie przepisy.

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych


Znamy zasady ich przetwarzania i stosujemy je na co dzień. Gdy tworzymy nowe rozwiązania, zawsze szanujemy Twoją prywatność.

Respektujemy wszystkie Twoje prawa

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

a)  prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;

b)  prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;

c)  prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;

d)  prawo do ograniczenia przetwarzania danych;

e)  prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;

f)   prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)


Poinformujemy Cię o każdej sytuacji, która mogłaby naruszać Twoje prawa i wolności. Szybko się nią zajmiemy i wyciągniemy wnioski, aby jeszcze lepiej chronić Twoje dane.

Jesteśmy dla Ciebie

Jeśli potrzebujesz uzyskać więcej informacji o ochronie Twoich danych osobowych w naszej Szkole, możesz skontaktować się z inspektorem ochrony danych – e-mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Jeśli przetwarzamy dane na podstawie Twojej zgody, możesz ją w każdej chwili wycofać. Wystarczy, że zwrócisz się do Szkoły Podstawowej im. gen. Stefana Roweckiego "Grota" we Wrześciu lub do inspektora danych osobowych.

Administrator Danych

Administratorem Państwa danych będzie Dyrektor Szkoły Podstawowej im. gen. Stefana Roweckiego "Grota" we Wrześciu z siedzibą we Wrześciu 44.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

  • listownie na adres: Szkoła Podstawowa im. , 76-200 Słupsk
  • przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • telefonicznie: 846 26 13

Inspektor Ochrony Danych

Szkoła Podstawowa im. gen. Stefana Roweckiego "Grota" we Wrześciu wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych. 


Jest to osoba, z którą możesz się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych oraz korzystania z przysługujących Ci praw związanych z przetwarzaniem danych.

Inspektorem jest Jarosław Siedlikowski.

Z inspektorem możesz się kontaktować w następujący sposób:

  • listownie na adres: Szkoła Podstawowa im. , Inspektor Ochrony Danych, Wrzeście 44, 76-200 Słupsk
  • przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • telefonicznie: 606 788 434.