Copyright 2021 - Custom text here

RSS

W sezonie zaplanowane są cztery turnieje w ramach Słupskiej Szkolnej Ligi Judo.W zawodach tych najmłodsi judocy zbierają doświadczenie oraz mają doskonałą okazję do zaprezentowania swoich umiejętności. Walki stały na wysokim poziomie i były bardzo emocjonujące. Na wyróżnienie zasługują oczywiście zwycięzcy ale najefektowniej walczyli: Katarzyna Gołojuch, Bartek Rugała, Jakub Wójcik, Wiktor Talewski, Piotr Pietrzykowski, Marcin Kowalski

Wyniki dziewcząt:

– waga 33kg –

1.Niemczyk Daria SP Wrzeście – 2pkt

– waga 42kg –

1.Gołojuch Katarzyna SP 3 – 4pkt

2.Ptaszek Klaudia SP Domaradz -2pkt

3.Szycko Oliwia SP 4 – 0pkt

– waga 48kg –

1.Morawska Wiktoria SP 1 – 3pkt

2.Trojnar Julia SP 4 – 0pkt

– waga 65kg –

1.Kulesza Amelia  SP Domaradz  – 3pkt

2.Hadziewicz Katarzyna SP 5 – 0pkt

Wyniki chłopców:

– waga 28kg –

1.Rugała Bartek SP Wrzeście – 5pkt

2.Wota Paweł SP Sycewice – 3pkt

3.Wrzesień Jan SP Siemianice – 2pkt

4.Bielawa Łukasz SP 8 – 0pkt

– waga 31kg –

1.Sobczyk Karol SP 2 – 3pkt

2.Puchalski Filip SP Damnica – 0pkt

– waga 37kg –

1.Wójcik Jakub SP Siemianice – 5pkt

2.Winiarczyk Kamil SP Wrzeście – 3pkt

3.Modziński Filip SP Kończewo – 2pkt

4.Ortmann Miłosz SP 10 – 0pkt

– waga 38kg –

1.Kulwas Olgierd SP Objazda – 4pkt

2.Rokicki Mikołaj SP 1 Ustka – 2pkt

3.Łepek Miłosz SP 10 – 0pkt

– waga 42kg –

1.Talewski Wiktor SP 4 – 4pkt

2.Zając Daniel SP 1 – 2pkt

3.Nieznalski Jakub SP 7 – 0pkt

– waga 45kg –

1.Pietrzykowski Piotr SP Dębnica Kaszubska – 4pkt

2.Siemieński Dawid SP 5 – 2pkt

3.Michalski Łukasz SP Łupawa – 0pkt

– waga 51kg –

1.Kowalski Marcin SP 4 – 4pkt

2.Rydzewski Janusz SP Objazda – 2pkt

3.Jęczewski Jakub SP Objazda – 0pkt

– waga 55kg –

1.Kulwas Olaf SP Objazda – 4pkt

2.Żuk Hubert SP 10 – 2pkt

3.Janusz Kacper SP 4 – 0pkt

– waga +60kg –

1.Mucha Igor SP Jezierzyce – 2pkt

Drużynowo dziewczęta:

I miejsce SP Domaradz – 5pkt.  

  1. SP 3 – 4pkt
  2. SP 1 – 3pkt

Drużynowo chłopcy:

I miejsce SP Objazda – 10pkt.

  • SP Wrzeście – 8pkt.
  • SP 4 – 8pkt.
  • SP 10 – 5pkt.
  • SP Siemianice – 5pkt.

Punktacja klubowa ( dziewczęta i chłopcy razem ) :

1.TS Judo Gryf Słupsk – 42pkt

2.UKS Piast Wrzeście – 19pkt

3.UKS Judo Łupawa – 5pkt

4.UKS Orzeł Kończewo – 2pkt

Organizatorzy dla najmłodszych judoków zorganizowali Turniej mini-judo.Młodzi zawodnicy walczyli z ogromnym zaangażowaniem i wolą zwycięstwa.Turniej ten pokazał ,że przyszłość słupskiego judo wygląda bardzo optymistycznie i rośnie kolejna generacja zdolnej młodzieży.

– waga 25kg –

1.Wrzesień Jan – SP Siemianice

2.Unijat Bartek – SP 5

– waga 34kg –

1.Wójcik Marcin – SP 5

2.Sobczyk Karol – SP 2

3.Jakubowski Oliwier – SP 5

– waga 42kg –

1.Łepek Miłosz – SP 10

2.Kloskowski Olek – SP 5

 
 
 
Powered by Phoca Gallery