Copyright 2021 - Custom text here

RSS

Pisanka wielkanocna

  • Klasy I – III szkoła podstawowa

Nagroda - Anita Białonoga z Koła TPD przy SP w Głobinie

Wyróżnienie - Kornel Sienkiewicz z Koła TPD przy SP nr 3 w Słupsku, Oliwier Brandt z Koła TPD przy SP we Wrześciu

  • Klasy IV – VI szkoła podstawowa

Nagroda -Martyna Górecka z Koła TPD przy SP nr 3 w Słupsku

Wyróżnienie - Dominika Czechowicz z Koła TPD przy SP nr 3 w Słupsku, Julia Broll z Koła TPD przy SP we Wrześciu

  • Klasy I – III gimnazjum

Nagroda - Agnieszka Karowska z Koła TPD przy SP w Żelkowie

Wyróżnienie - Dominika Jeziewska z Ośrodka Kuratorskiego nr 4 przy Sadzie Rejonowym w Słupsku

  • Dorośli

Wyróżnienie - Bożena Iwańska z Koła TPD przy SP we Wrześciu

Koszyk wielkanocny

  • Klasy IV – VI – szkoła podstawowa

Nagroda -Daria Świętorecka i Dominika Świętorecka z Koła TPD przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym
w Główczycach

Stroik wielkanocny

  • Klasy I – III

Nagroda -Kewin Matysik z Koła TPD przy SP nr 3 w Słupsku

Wyróżnienie - Zuzanna Lipka z Koła TPD przy SP w Głobinie, Martyna Kowalczyk z Koła TPD przy SP we Wrześciu, Michał Żywicki z Koła TPD przy SP nr 3 w Słupsku

  • Klasy IV – VI

Nagroda - Martyna Środa z Koła TPD przy Zespole szkolno – Przedszkolnym w Główczycach

  • Klasy I – III gimnazjum

Nagroda - Cezary Białkowski z Ośrodka Kuratorskiego nr 4 przy Sądzie Rejonowym w Słupsku

Wyróżnienie - Anna Najdowska z Ośrodka Kuratorskiego nr 4 przy Sądzie Rejonowym w Słupsku

Kartka wielkanocna

  • Klasy I – III szkoła podstawowa

Nagroda -Julianna Wilk i Anna Czysta z Koła TPD przy SP w Głobinie

Wyróżnienie - Paweł Środa, Kamila Białek, Martyna Dubacka, Oliwia Węgierska, Jakub Ślusarski, Robert Osiewicz, Łukasz Kwaśnik, Wiktoria Radmacher, Kacper Wyrzykowski, Natalia Wojciechowska, Franciszek Skiba z Koła TPD przy SP w Głobinie

Wyróżnienie - Barbara Bacmagaz Koła TPD przy sp nr 3 w Słupsku

  • Klasy IV – VI

Nagroda -Jakub Bursztynowiczz Koła TPD przy SP w Sycewicach

Wyróżnienie - Maciej Winiarczykz Koła TPD przy SP we Wrześciu, Klaudia Sicińskaz Koła TPD przy SP w Głobinie

  • Klasy I – III gimnazjum

Nagroda – Karolina Jaworskaz Koła TPD przy Gimnazjum nr 6 w Słupsku

  • Dorośli

Wyróżnienie - Dom Pomocy Społecznej w Lubuczewie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Powered by Phoca Gallery