Copyright 2021 - Custom text here

RSS

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014 - Szóstoklasiści pożegnali się z nami 25 czerwca, teraz przyszła kolej na pozostałych uczniów. Było się czym pochwalić. Nasi uczniowie zostali obficie nagrodzeni w różnych dziedzinach.

Najlepsze wyniki w nauce osiągnęli:

  • Klasa I - Oliwia Łapczyńska, Sebastian Zdanowicz, Michalina Dąbrowska i Igor Wolski
  • Klasa II - Aleksandra Kazimierska, Kamil Winiarczyk i Kewin Majewski
  • Klasa III - Tomasz Skawiński, Marek Skawiński,Gabriela Sakowska, Natalia Cieśla, Kamil Rzeźnicki i Patryk Polechoński

Klasa IV

  • Maria Bielacka - ze średnią 5,09 i oceną wzorową z zachowania
  • Magdalena Knapik - ze średnią 5,09 i oceną wzorową z zachowania
  • Kinga Jesiołowska - ze średnią 5,0 i oceną wzorową z zachowania

Klasa V

  • Dominika Knapik - ze średnią 5,0 i oceną wzorową z zachowania
  • Weronika Koperska - ze średnią 5,0 i oceną wzorową z zachowania
  • Magdalena Matczak - ze średnią 4,8 i oceną wzorową z zachowania

Klasa VI - Nikola Winiarczyk ze średnią 5,0 i oceną bardzo dobrą z zachowania

Najlepszymi czytelnikami w roku szkolnym 2013/2014 zostali:

  • SUPER CZYTELNIK 2013/2014 – DOMINIK MACIULEWICZ z klasy II
  • BARDZO DOBRY CZYTELNIK 2013/2014 – ALICJA NIEZNALSKA z klasy I
  • DOBRY CZYTELNIK 2013/2014 – KAMIL WINIARCZYK z klasy II

a wyróżnienia otrzymali - Martyna Cieśla z klasy I, Łukasz Trebik z klasy II, Natalia Cieśla z klasy III, Magdalena Matczak z klasy V i Weronika Koperska z klasy V

Najlepszymi sportowcami w roku szkolnym 2013/2014 zostali:

  • I miejsce – Nikola Winiarczyk
  • II miejsce – Natalii Gierczak
  • III miejsce – Weronika Koperska i III miejsce – Sandra Sprengel
  • I miejsce – Jakub Nadwodny
  • II miejsce – Krzysztof Pawluk
  • III – Maciej Winiarczyk

Najlepszymi kolporterami Głosu Pomorza zostali:

  • I miejsce – Nikola Winiarczyk
  • II miejsce – Robert Pawluk
  • III miejsce Maria Bielacka
  • Wyróżnienie – Natalia Gierczak

Mistrzami Frekwencji w roku szkolnym 2013/2014 zostali:

z klas „0” – III – Emilia Bagniuk, wyróżnienia: Agata Malek z klasy III, Bartosz Rugała z klasy II, Jakub Rugała z klasy I i Maja Malek z klasy „0”

z klas IV – VI – Mateusz Bielecki, wyróżnienia: Weronika Koperska z klasy V, Natalia Florek z klasy V i Nikola Winiarczyk

Natomiast tytuł UCZNIA ROKU 2013/2014 w mijającym roku szkolnym przypadł uczniom:

z klas I – III – Kamilowi Winiarczykowi

z klas IV – VI – Nikoli Winiarczyk

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczniów nagrodzonych w roku szkolnym 2013/2014 i ich rodziców   życzeniami dalszych sukcesów.

 
 
Powered by Phoca Gallery