Copyright 2021 - Custom text here

RSS

Kolejny raz nasza szkoła była organizatorem POWIATOWEGO KONKURSU DLA KÓŁ TPD „Najpiękniejszy koszyk, pisanka wielkanocna i …”, który odbył się w naszej szkole 27 marca 2013 r. Wpłynęło dużo prac, a komisja konkursowa w składzie: p. Janina Nowosielska i p. Iwona Rogozińska wybrały najciekawsze spośród nich. Oto wyniki:

PISANKA WIELKANOCNA

Klasy I – III

  • Nagroda – Natalia Jezierska klasa II d - TPD przy SP nr 3 w Słupsku
  • Wyróżnienie – Paulina Młyńska I e - TPD przy SP nr 3 w Słupsku

Klasy IV-VI

  • Nagroda - TPD przy SP Żelkowo kl. IV
  • Wyróżnienie – Koło TPD przy SP Bierkowo

DOROŚLI

  • Nagroda - Bożena Iwańska TPD przy SP Wrzeście

KOSZYK WIELKANOCNY

Klasy IV-VI

  • Nagroda – Mateusz Florek (kl. V) i Katarzyna Osiewicz (kl. VI) - TPD przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Główczycach

Klasy I-III G

  • Wyróżnienie – Patrycja Karowska - Koło TPD Żelkowo kl. III gimnazjum

KARTKA WIELKANOCNA

Klasy I – III

  • Nagroda – Natalia Stawińska TPD przy SP nr 3 w Słupsku kl. IIe
  • Nagroda – Paulina Młyńska TPD przy SP nr 3 w Słupsku kl. IIe
  • Nagroda – Michał Żywicki TPD przy SP nr 3 w Słupsku kl. IIe
  • Nagroda – Wojciech Gierszewski TPD przy SP nr 3 w Słupsku kl. IIe
  • Wyróżnienie – Maja Sieniawska TPD przy SP nr 3 w Słupsku kl. IId
  • Wyróżnienie – Oliwier Paśko TPD przy SP nr 3 w Słupsku kl. IId
  • Wyróżnienie – Hanna Zaborowska TPD przy SP nr 3 w Słupsku kl. Ie
  • Wyróżnienie – Maja Majewska TPD przy SP nr 3 w Słupsku kl. IId
  • Wyróżnienie – Michał Pietrykowski TPD przy SP nr 3 w Słupsku IId
  • Wyróżnienie – Zofia Bugiel TPD przy SP nr 3 w Słupsku kl. IId
  • Wyróżnienie – Julia Ossowska TPD przy SP nr 3 w Słupsku kl. IId

Klasy IV-VI

  • Nagroda – Kamila Wengierska - Koło TPD przy SP w Głobinie kl. IV

Klasy I-III G

  • Nagroda – Malwina Janowska - Koło TPD Żelkowo kl. II gimnazjum

DOROŚLI

  • Nagroda – Krystyna Pianka - TPD przy SP Wrzeście
  • Wyróżnienie – Ewelina Majewska - TPD przy SP Wrzeście

STROIK WIELKANOCNY

Klasy IV-VI

  • Nagroda – Weronika Żądło TPD przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Główczycach kl. VI

Klasy I-III G

  • Nagroda – Anna Totzka TPD przy SP Żelkowo kl. III gimnazjum
  • Nagroda – Bartosz Sijka TPD przy SP Żelkowo kl. III gimnazjum

Wyróżnienie – Andgelika Gajek i Julita Basiak TPD przy SP Żelkowo kl. III gimnazjum

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Powered by Phoca Gallery