Copyright 2021 - Custom text here

RSS

W dniu 20 kwietnia 2011 r. w naszej szkole odbył się kolejny Powiatowy Konkurs dla Kół TPD „Najpiękniejszy koszyk, pisanka wielkanocna …”, w którym wzięły udział koła TPD min.: z SP nr 3 w Słupsku, SP Wrzeście, SP Głobino, Zespołu Szkół w Żelkowie, Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Słupsku, Zespołu Szkół Samorządowych w Sycewicach, Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Główczycach, Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Konarzynach. Konkurs zorganizowały panie: Teresa Rugała i Bożena Iwańska. Oto wyniki tegorocznego Powiatowego Konkursu dla Kół TPD „Najpiękniejszy koszyk, pisanka wielkanocna …”:

PISANKA WIELKANOCNA

Klasy I – III szkoły podstawowej

I miejsce - Emilia Zatorska z klasy III z Koła TPD przy SP nr 3 w Słupsku

II miejsce - Jagoda Jabłońska z klasy III d z Koła TPD przy SP nr 3 w Słupsku

II miejsce – Dominika Knapik z klasy II i Magdalena Knapik z klasy I z Koła TPD przy SP Wrzeście Wyróżnienie – Zuzanna Hubisz z klasy II z Koła TPD przy SP Głobino

Klasy IV – VI szkoły podstawowej

I miejsce – Klasa VI z Koła TPD przy Zespole Szkół w Żelkowie

II miejsce – Marta Flakowicz z klasy V d z Koła TPD przy SP nr 3 w Słupsku

Klasy I – III gimnazjum

I miejsce – Karolina Kuchniak z Koła TPD przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym  w Słupsku

II miejsce – Aleksandra Półtorak z klasy II gimnazjum z Koła TPD przy Zespole Szkół Samorządowych w Sycewicach

Dorośli

I miejsce – Bożena Iwańska z Koła TPD przy Szkole Podstawowej we Wrześciu

KOSZYK WIELKANOCNY

Klasy I – III szkoły podstawowej

I miejsce – Klasa III b z Koła TPD przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Główczycach

II miejsce – Świetlica szkolna klas I – III z Koła TPD przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym  w Konarzynach

Klasy I – III gimnazjum

I miejsce – gimnazjum z Koła TPD przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Słupsku

STROIK WIELKANOCNY

Klasy I – III szkoły podstawowej

I miejsce – Dominika Knapik z klasy II i Magdalena Knapik z klasy I z Koła TPD przy SP Wrzeście

II miejsce – Wiktoria Badeńska z klasy II z Koła TPD przy SP Głobino

Klasy IV – VI szkoły podstawowej

I miejsce – Julia Kalata z klasy V z Koła TPD przy SP Głobino

Klasy I – III gimnazjum

I miejsce – Daniela Szymańska z klasy II gimnazjum z Koła TPD przy Zespole Szkół w Żelkowie

II miejsce – Patrycja Karowska i Roksana Dziduch z klasy I gimnazjum z Koła TPD przy Zespole Szkół  w Żelkowie

III miejsce – Angelika Gajek, Aleksandra Michalak i Kamil Ganczarek z klasy I gimnazjum z Koła TPD przy Zespole Szkół  w Żelkowie

Dorośli

I miejsce – Iwona Rogozińska z Koła TPD przy SP Wrzeście

II miejsce – Beata Kaliszewska (przedszkole) z Koła TPD przy SP Wrzeście

KARTKA WIELKANOCNA

Klasy I – III szkoły podstawowej

I miejsce – Sebastian Radomski z klasy I z Koła TPD przy SP nr 3 w Słupsku, Dominika Knapik z klasy II i Magdalena Knapik z klasy I z Koła TPD przy SP Wrzeście

II miejsce – Weronika Brzykcy z klasy I z Koła TPD przy Zespole Szkół Samorządowych w Sycewicach

III miejsce – Anna Krupa z klasy III z Koła TPD przy Zespole Szkół Samorządowych w Sycewicach

Wyróżnienia: Sandra Sprengel z klasy III z Koła TPD przy SP Wrzeście, Karolina Kozłowska z klasy I z Koła TPD przy SP nr 3 w Słupsku, Zuzanna Hubisz z klasy II z Koła TPD przy SP Głobino

Klasy IV – VI szkoły podstawowej

I miejsce – Daria Kupisińska z klasy VI z Koła TPD przy Zespole Szkół Samorządowych w Sycewicach

I miejsce – Magdalena Wejwer z klasy VI z Koła TPD przy Zespole Szkół Samorządowych w Sycewicach

II miejsce – Malwina Janowska z Koła TPD przy Zespole Szkół  w Żelkowie

Klasy I – III gimnazjum

I miejsce – Patryk Rachwalski z klasy II gimnazjum z Koła TPD przy Zespole Szkół Samorządowych  w Sycewicach

Dorośli

I miejsce – Katarzyna Stępniewska (przedszkole) z Koła TPD przy SP Wrzeście

II miejsce – Bożena Iwańska z Koła TPD przy SP Wrzeście

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Powered by Phoca Gallery