Copyright 2021 - Custom text here

21.06.2019 r. odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci z Oddziału Przedszkolnego. Grupa pod okiem wychowawcy zaprezentowała swoje talenty w zabawnym przedstawieniu. Na uroczystości wręczono podziękowania i pamiątkowe medale dla zaangażowanych rodziców. Nie zabrakło śmiechów, łez i wzruszeń. Po części oficjalnej odbyło się ognisko i wspólna zabawa na placu zabaw. Minęły wspaniałe cztery lata na wyjątkowej gromadki dzieci. Za wspólny czas bardzo dziękujemy!


12 czerwca 2019 r. to dla uczestników projektu edukacyjnego „Mały Ratownik-pierwsza pomoc już od przedszkola” bardzo ważna data.

Tego dnia odbyła się uroczystość podsumowująca czteroletnie działania Małych Ratowników.

Dzieci-pod czujnym okiem koordynatorek projektu-pań Izabeli Heromin i Darii Sawki, oraz zaproszonego gościa- zaangażowanego w Projekt ratownika medycznego- pana Bartosza Lewińskiego- przećwiczyły kluczowe umiejętności z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Aspekt dydaktyczny nie był jednak jedynym celem tego spotkania. Ne zabrakło wspólnych wspomnień i wymiany doświadczeń, zbieranych sukcesywnie przez cztery lata.

Punktem kulminacyjnym był natomiast moment podziękowań i odznaczeń.

Zarówno dzieci, jak i zaangażowani w Projekt dorośli uhonorowani zostali pamiątkowymi medalami.

Mali (i więksi) ratownicy znaleźli również czas na wspólną zabawę i słodki poczęstunek.


ZAJĘCIA EUROPESKIE W PRZEDSZKOLU

W środę 3. 04. 2019 r. grupa przedszkolna Gąsieniczki, Motylki i dzieci z Oddziału Przedszkolnego uczestniczyli w zajęciach dotyczących Unii Europejskiej przygotowane przez pracowników Punktu Informacji Europa Direct w Słupsku. Na zajęciach dzieci poznały symbole Unii Europejskiej. Każdy uczestnik stworzył własną maskotkę UE- Syriusza.


W KARNAWALE SAME BALE ... 

Wszystkie dzieci uwielbiają dobrą zabawę; a bal karnawałowy do idealna okazja na wielkie szaleństwo. W tym roku zabawa karnawałowa w przedszkolu odbyła się z udziałem ANIMATORA. Było dużo muzyki, tańca, balonów, baniek mydlanych a także ciekawych konkurencji. 


Kochana Babciu, Kochany Dziadku!

Czas jak koło szybko krąży,
rok za rokiem szybko mija.
Z życzeniami wnuczek dąży,
niech Wam tylko szczęście sprzyja.

O Babci i Dziadku pamiętają również przedszkolaki. Pod czujnym okiem wychowawców dzieci przygotowały piękne niespodzianki i wzruszające inscenizacje. Wspólne świętowanie sprawiło wiele radości.


Konkurs plastyczny w naszym przedszkolu 
 
Jesień to piękna i kolorowa pora roku. Zachwyceni urokiem jesieni zorganizowaliśmy konkurs plastyczny KOLOROWA ZŁOTA JESIEŃ.  Konkurs cieszył się ogromną popularnością! Spośród 42 prac jury wybrało te, które zasługuja na szczególne wyróznienia. I tak w grupie wiekowej 3- latki: 
I miejsce : Fabian Czaja 
II miejsce : Marcel Derezulko 
III : Aleksander Kawałko 
 
4- latki: 
I miejsce- Aleksandra Mokarska 
II miejsce- Franciszek Wlazło
III miejsce : Oliwier Zawłocki 
 
5-latki 
I miejsce : Jakub Rusek 
II miejsce : Wiktoria Kotyk 
III miejsce : Oliwia Jackowska 
 
6- latki
I miejsce : Marta Augustyniak 
II miejsce : Sebastian Miłek
III miejsce : Zuzanna Bełz
 

Serdecznie gratulujemy